Wyślij kartkę online | Bohateron

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję

Wysłano 2050 kartek za kwotę 48810 zł.

Wyślij kartkę online

WYŚLIJ KARTKĘ
BOHATEROWI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Wybierz rodzaj kartki i wpisz treść życzeń dla bohatera Powstania Warszawskiego. Możesz zaadresować kartkę do konkretnego uczestnika walk o stolicę lub ogólnie – do Powstańców.

Dokonaj opłaty w wysokości 10 zł, 50 zł lub 100 zł, która pozwoli nam pokryć koszty wydruku i wysyłki kartek, podtrzymywać dialog pokoleń, a także pomóc Powstańcom Warszawskim.

Zespół BohaterON wydrukuje Twoją kartkę i wyśle ją do wybranego Powstańca w wersji papierowej.

GOTOWE!

Wybierz typ kartki

Kartka brązowa - 10 zł

Gramatura: 350 g/m2
brak uszlachetnień

Kartka srebrna - 50 zł

Gramatura: 270 g/m2
folia soft skin

Kartka złota - 100 zł

Gramatura: 270 g/m2
UV 3D wybiórczy

Wpisz treść życzeń

Możesz napisać maksymalnie 25 SŁÓW – dokładnie tyle wynosił limit słów w korespondencji wysyłanej pocztą polową w czasie Powstania Warszawskiego.

BohaterON

Podaj swoje dane

Zostawiając swoje dane wraz z adresem pocztowym, masz szansę włączyć się w dialog międzypokoleniowy i otrzymać odpowiedź od Powstańca po zakończeniu akcji! Powstańcy bardzo chętnie odpowiadają na otrzymaną korespondencję — niektórzy z nich preferują kontakt telefoniczny. Jeśli chcesz, pozostaw w formularzu swój adres i numer telefonu. Przekażemy je wyłącznie adresatowi kartki.

Zapłać za wysyłkę kartki

Otrzymaną kwotę przeznaczymy na pokrycie kosztów wydruku i wysyłki kartki do Powstańca Warszawskiego, a także na rozwój dialogu pokoleń oraz na bezpośrednią pomoc uczestnikom walk o stolicę. Dla nas napisanie kilku miłych słów to tak niewiele. Dla nich – to czasami naprawdę cały świat.

Forma płatności

Płatność elektroniczna (Dotpay)
- szybkie przelewy online, BLIK

Proszę czekać...