Wesprzyj powstańców | Bohateron

Akcja rozpocznie się za:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję

Wysłano 2035 kartek za kwotę 59800 zł.

Wesprzyj powstańców

Życie nauczyło ich pokory i szacunku – do siebie, do innych. Nie zwykli prosić o pomoc, a jednak teraz – w jesieni swego życia – potrzebują wsparcia. Nie zawsze mogą liczyć na rodzinę – bo nie mają bliskich lub realizacja określonego celu jest bardzo kosztowna.

Zobacz, jak możesz pomóc Powstańcom Warszawskim!

Wesprzyj Powstańców Warszawskich

Możesz pomóc Powstańcom nie tylko poprzez zakup kartki online.

Zachęcamy do wpłat na nr konta Fundacji:

98 2490 0005 0000 4600 1444 5163

w tytule: Wsparcie dla Powstańców Warszawskich

#pseudonimchallenge

By zaktywizować i zachęcić Internautów do wysyłania kartki, która również pomaga Powstańcom, równo ze startem kampanii informacyjnej – startuje #pseudonimchallenge. Ambasadorzy, zaprzyjaźnieni z projektem influencerzy, muzycy, dziennikarze a nawet politycy, rzucą wyzwanie o nadawanie sobie pseudonimu. Nominować można będzie trzy dowolnie wybrane osoby, z kręgu znajomych lub z pierwszych stron gazet. Gra, to zachęta do zapoznania się z pseudonimami Powstańców Warszawskich i ich indywidualnych historii. Nominujący mobilizuje do sprawdzenia, odszukania i przeczytania informacji na temat pseudonimów jakich używali i używają uczestnicy powstania. Działanie polegać będzie na wysyłce kartki online, wymyśleniu swojego pseudonimu, zapisaniu go na kartce i zamieszczeniu własnej fotografii z pseudonimem w social mediach, nominując jednocześnie kolejne 3 osoby – używając #pseudonimchallenge #kartkadlapowstańca #BohaterON. Kreatywne podejście do #pseudonimchallenge jest wartością dodaną do głównego założenia challeng’u, czyli mobilizowania Internautów do wysyłania Powstańcom kartek, a co za tym idzie również wsparcia materialnego.

Wyślij kartkę

Ochronna Paczka dla Powstańca - II tura wsparcia

Akcja Ochronna Paczka dla Powstańca powstała w odpowiedzi na zagrożenie koronawirusem dotykające przede wszystkim osoby starsze. W ramach kampanii chcemy przesłać do 1400 Powstańców żyjących na terenie Polski środki ochrony osobistej, takie jak maseczki ochronne, rękawiczki, a także płyny do dezynfekcji rąk. W tym celu rozpoczęliśmy zbiórkę na portalu zrzutka.pl.

Twoje wsparcie umożliwi nam jak najszybsze przesłanie drugiej tury paczek, których zawartość jest aktualnie niezbędna dla osób starszych.

Dowiedz się więcej i wesprzyj

Chciał(a)byś dołączyć do naszego zespołu?
A może znasz Powstańca, który potrzebuje wsparcia?

Napisz do nas