Wesprzyj powstańców | Bohateron

Wesprzyj powstańców

Życie nauczyło ich pokory i szacunku – do siebie, do innych. Nie zwykli prosić o pomoc, a jednak teraz – w jesieni swego życia – potrzebują wsparcia. Nie zawsze mogą liczyć na rodzinę – bo nie mają bliskich lub realizacja określonego celu jest bardzo kosztowna.

Zobacz, jak możesz pomóc Powstańcom Warszawskim!

Wesprzyj działalność Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej

Z roku na rok, z miesiąca na miesiąc, z dnia na dzień – żołnierzy Armii Krajowej jest coraz mniej. Od początku istnienia Światowego Związku Żołnierzy AK głównym źródłem jego finansowania były składki członkowskie. Teraz – z powodu odejścia wielu zrzeszonych na wieczną wartę – te fundusze są już niewystarczające.

 

Bez wsparcia osób o dobrych sercach dalsza działalność Związku w zakresie edukacji młodszych pokoleń Polaków, podtrzymywania pamięci o dziejach Armii Krajowej oraz wsparcia kombatantów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej stoi pod znakiem zapytania.

Dowiedz się więcej i wesprzyj

Szkolenie dla sióstr PCK

Samotność, choroba i brak wsparcia ze strony najbliższych – bo sami są w potrzebie, bo są oddaleni o setki kilometrów, bo już odeszli… Pomoc sióstr Polskiego Czerwonego Krzyża jest często ostatnią nadzieją dla Powstańców Warszawskich. Niestety, liczba potrzebujących znacznie przewyższa liczbę opiekunek.

 

Dzięki Twojemu wsparciu Ochotniczy Korpus Opiekuńczy – jednostka Mazowieckiego Oddziału Okręgowego PCK – będzie mógł wyszkolić kolejne siostry PCK, by niosły pomoc naszym Bohaterom!

Dowiedz się więcej i wesprzyj

Chciał(a)byś dołączyć do naszego zespołu?
A może znasz Powstańca, który potrzebuje wsparcia?

Napisz do nas