Wyślij kartkę do Powstańca

Chcesz uhonorować uczestników Powstania Warszawskiego? Wyślij im symboliczną kartkę BohaterON! Pokaż, że pamiętasz o ich poświęceniu! Włącz się, masz czas od 1 sierpnia do 2 października – 63 dni Powstania Warszawskiego i 63 dni akcji BohaterON.

Kartki w wersji tradycyjnej są dostępne nieodpłatnie w placówkach Poczty Polskiej, wybranych punktach LOTTO, samolotach LOT na rejsach średnio i długodystansowych, w wybranych biurach sprzedaży LOT i LOT TRAVEL oraz w check-inach LOT na Lotnisku Chopina w Warszawie, w Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum II Wojny Światowej, Muzeum Historii Polski oraz w namiocie kampanii Rakoobrona na plaży Śródmieście w Gdyni. Pocztówkę można też wysłać bezpłatnie online przez stronę internetową akcji.

I edycja kampanii BohaterON w 2016 roku to niemal 100 tysięcy kartek i listów wysłanych do Powstańców Warszawskich oraz 26 milionów Polaków, którzy dowiedzieli się więcej o bohaterach walk o stolicę. Dzięki zaangażowaniu tysięcy nadawców pocztówek udało się nam połączyć pokolenia i sprawić nieoczekiwaną radość Adresatom korespondencji. Wierzymy, że w tym roku będziemy w stanie zrobić dla naszych Bohaterów o wiele więcej!

Wysyłka metodą tradycyjną


Krok 1

Odbierz bezpłatną kartkę w placówce Poczty Polskiej, wybranym punkcie LOTTO, samolotach LOT, Muzeum Powstania Warszawskiego lub na jednym z wspieranych wydarzeń.
Zobacz mapę punktów


Krok 2

Napisz kilka słów od siebie. Pamiętaj, że to właśnie one mają największą wartość. Zostaw też swoje dane, jeśli chcesz, by Powstaniec mógł Ci odpisać. Możesz wysłać kartkę do dowolnego Powstańca lub zaadresować ją do wybranego – wystarczy, że wpiszesz imię i nazwisko Powstańca wraz z pseudonimem.


Krok 3

Naklej znaczek, by wysłać kartkę Pocztą Polską. Znaczek możesz też kupić przez internet i wydrukować. Jeśli nie chcesz ponosić kosztu znaczku, kartkę możesz bezpłatnie pozostawić w kolekturach LOTTO, Muzeum Powstania Warszawskiego i naszej siedzibie we Wrocławiu.

Kup znaczek przez internet

*Potrzebujesz pomocy w wysyłaniu kartki?
Sprawdź Najczęściej Zadawane Pytania
Dodatkowy kontakt katarzyna@bohateron.pl, + 48 531 236 309

Punkty Lotto Punkty Poczy Polskiej Inne Punkty LOT

Wysyłka przez internet


Krok 1

Wejdź na stronę przeznaczoną do wysyłek, klikając poniżej WYŚLIJ KARTKĘ.


Krok 2

Napisz kilka słów od siebie. Pamiętaj, że to właśnie one mają największą wartość. Zostaw też swoje dane, jeśli chcesz, by Powstaniec mógł Ci odpisać.


Krok 3

Wysyłka kartki online jest bezpłatna. Musisz jedynie podać swojego e-maila i kliknąć „wyślij kartkę”. Kartka zostanie wydrukowana i wysłana w formie tradycyjnej po zakończeniu akcji.

Wyślij kartkę

*Potrzebujesz pomocy w wysyłaniu kartki?
Sprawdź Najczęściej Zadawane Pytania
Dodatkowy kontakt katarzyna@bohateron.pl, + 48 531 236 309