Oferta szkoleń | Bohateron
VA
-
A
+
A A

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję
VA
-
A
+
A A

Oferta szkoleń

Szkolenia dla nauczycieli i edukatorów, warsztaty dla uczniów, spotkania ze świadkami historii czy wspólna zabawa podczas gier edukacyjnych – w ramach działalności odpłatnej Fundacji Sensoria proponujemy wiele aktywności dla pedagogów oraz dzieci i młodzieży.

Zapoznaj się z naszą ofertą szkoleń i napisz, jeśli coś Cię zainteresuje!

NIESTANDARDOWA LEKCJA HISTORII

„Latające plakaty”, kłębek wełny i pudełka inspiracji – nauka historii nie musi być nudna!

 

Podczas warsztatów BohaterON dzieci i młodzież nie tylko zyskają podstawowe informacje o Powstaniu Warszawskim i usłyszą historie ich bohaterów, ale również przy pomocy kłębka wełny stworzą sieć powstańczych powiązań, opracują własne definicje słów „patriotyzm” i „odwaga” oraz nabędą zdolność spojrzenia na wydarzenia tamtych dni z różnych perspektyw.

SEMINARIA DLA NAUCZYCIELI

Jesteś nauczycielem historii lub edukatorem? Pracujesz z młodzieżą w wieku 15-19 lat, a może po prostu chciał(a)byś zyskać nowe pomysły na przeprowadzenie ciekawych zajęć?

 

Zapisz się na seminarium skupiające się wokół nowoczesnego i aktywnego nauczania o historii Polskiego Państwa Podziemnego i Powstania Warszawskiego! Spotkania prowadzą wykwalifikowani edukatorzy – organizatorzy kampanii BohaterON – włącz historię! Koszt ustalamy indywidualnie.

HISTORIA MÓWIONA W PRACY NAUCZYCIELA

Jesteś ciekawy, jak przeprowadzić wywiad ze świadkiem historii, jak przygotować się do takiej rozmowy, w jaki sposób ustawić się za kamerą i jak sformułować pytania?

 

Napisz do nas w sprawie szkolenia dotyczącego historii mówionej!

AKTYWNE METODY NAUCZANIA HISTORII

W jaki sposób wykorzystać kłębek wełny, dlaczego warto zainwestować w „oś czasu” i w jakie gry edukacyjne zagrać z uczniami?

 

Odpowiedzi na te pytania poznasz podczas 2-godzinnych warsztatów z aktywnych metod nauczania (do zrealizowania nie tylko podczas lekcji historii).

EVENTY EDUKACYJNE

Spotkania ze świadkami historii – uczestnikami Powstania Warszawskiego, warsztaty z robienia biało-czerwonych kartek oraz wspólna zabawa podczas gier edukacyjnych.

 

Organizujesz wydarzenie promujące historię Polski? A może chcesz, byśmy to my zrealizowali dla Twoich uczniów lub członków społeczności lokalnej event dotyczący Polskiego Państwa Podziemnego i Powstania Warszawskiego?

INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA?

Odpowiedz na kilka pytań i zostaw swój numer telefonu lub maila
– skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów!

Napisz do nas