DOTACJE UdSKiOR | Bohateron
VA
-
A
+
A A

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję
VA
-
A
+
A A

DOTACJE UdSKiOR

Dofinansowanie obiadów dostarczanych w czasie epidemii przez UdSKiOR

12.05 – 31.07.2020 r. | dotacja: 25 000 zł

 

Dzięki otrzymanemu wsparciu od maja do końca lipca 2020 r. dostarczyliśmy ponad 600 zestawów obiadowych (zupa, drugie danie, deser lub sok) do 24 potrzebujących kombatantów. Posiłki trafiły do Powstańców Warszawskich i ich najbliższej rodziny (męża/żony w sytuacji, kiedy mieszkają wspólnie) w Warszawie i we Wrocławiu. Dodatkowo dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas dostaw, każdy otrzymał zestaw środków podstawowej ochrony osobistej – maseczki, rękawiczki jednorazowe, płyn do dezynfekcji.

 

„Dziękujemy Wam, że się tak nami opiekujecie. I dziękujemy za smaczne obiadki!” – Jerzy Garlicki ps.”Sieradzki”

04.03 – 03.04.2021 r. | dotacja: 20 000 zł

 

W marcu 2021 r. posiłki dostarczane dla 23 kombatantów w ramach działań pomocowych BohaterON ponownie finansowane były z środków Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.  Za pośrednictwem firm cateringowych dostarczyliśmy blisko 600 zestawów obiadowych potrzebującym Powstańcom mieszkającym w Warszawie i okolicach oraz we Wrocławiu. Każdy posiłek składał się z zupy, drugiego dania oraz deseru lub soku. Menu dostosowane zostało do wymagań żywieniowych osób w podeszłym wieku, a posiłki przygotowano są z produktów wysokiej jakości.

 

„Tata jest bardzo zadowolony i chwali, że duże porcje i smaczne. Teraz gdy jesteśmy chorzy i musimy całą pomoc organizować dla Taty, to tak naprawdę Państwa obiady uratowały nam życie. Jeszcze raz dziękujemy.” – Dariusz Obczyński, syn Romana Obczyńskiego ps.”Warski”

 

 

 

 

 

 

14.05 – 04.06.2021 r. | dotacja: 14 000 zł

Dzięki wsparciu finansowemu Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych  w maju i na początku czerwca 2021 r. z dotacji finansowane były posiłki  dla 24 kombatantów. Za pośrednictwem firm cateringowych w dalszym ciągu dostarczyliśmy śniadania, obiady i kolacje potrzebującym Powstańcom mieszkającym w Warszawie i okolicach oraz we Wrocławiu. Pełnowartościowe posiłki dostosowane były do wymagań żywieniowych osób starszych, a przygotowano je z produktów wysokiej jakości. Zapewniamy, że każda dostawa obiadu odbywa się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.

 

„Bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy za obiady, jakie dostajemy, są fantastyczne! […] Bardzo, bardzo nas podnoszą na duchu!” – Stanisław Wołczaski „Kazimierz”.