Wyślij kartkę online | Bohateron
VA
-
A
+
A A

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję
VA
-
A
+
A A

Wyślij kartkę online

WYŚLIJ KARTKĘ
BOHATEROWI POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Wybierz rodzaj kartki i wpisz treść życzeń dla bohatera Powstania Warszawskiego. Możesz zaadresować kartkę do konkretnego uczestnika walk o stolicę lub ogólnie – do Powstańców.

Dokonaj opłaty w wysokości 10 zł, 50 zł lub 100 zł, która pozwoli nam pokryć koszty wydruku i wysyłki kartek, podtrzymywać dialog pokoleń, a także pomóc Powstańcom Warszawskim.

Zespół BohaterON wydrukuje Twoją kartkę i wyśle ją do wybranego Powstańca w wersji papierowej.

GOTOWE!

Wybierz typ kartki

Kartka brązowa - 10 zł

Gramatura: 350 g/m2
brak uszlachetnień

Kartka srebrna - 50 zł

Gramatura: 270 g/m2
folia soft skin

Kartka złota - 100 zł

Gramatura: 270 g/m2
UV 3D wybiórczy

Wpisz treść życzeń

Możesz napisać maksymalnie 25 SŁÓW – dokładnie tyle wynosił limit słów w korespondencji wysyłanej pocztą polową w czasie Powstania Warszawskiego.

BohaterON

Podaj swoje dane

Zostawiając swoje dane wraz z adresem pocztowym, masz szansę włączyć się w dialog międzypokoleniowy i otrzymać odpowiedź od Powstańca po zakończeniu akcji! Powstańcy bardzo chętnie odpowiadają na otrzymaną korespondencję — niektórzy z nich preferują kontakt telefoniczny. Jeśli chcesz, pozostaw w formularzu swój adres i numer telefonu. Przekażemy je wyłącznie adresatowi kartki.

Zapłać za wysyłkę kartki

Otrzymaną kwotę przeznaczymy na pokrycie kosztów wydruku i wysyłki kartki do Powstańca Warszawskiego, a także na rozwój dialogu pokoleń oraz na bezpośrednią pomoc uczestnikom walk o stolicę. Dla nas napisanie kilku miłych słów to tak niewiele. Dla nich – to czasami naprawdę cały świat.

Forma płatności

Płatność elektroniczna (Przelewy24)
- szybkie przelewy online, BLIK

Proszę czekać...