Zgłoś szkołę | Bohateron

Akcja rozpocznie się za:

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję

Wysłano 2035 kartek za kwotę 59800 zł.

Zgłoś szkołę

UWAGA!  WYSYŁKA DYPLOMÓW ZA UDZIAŁ W AKCJI JEST OPÓŹNIONA.
Zaświadczenia będą wysyłane mailowo do koordynatorów DO KOŃCA LUTEGO 2021. Przepraszamy za zaistniałą sytuację.

************************************

Chciałbyś poznać niestandardowe metody pracy z dziećmi i młodzieżą? Zastanawiasz się, jak efektywnie rozmawiać z uczniami o historii Polski XX wieku?
Nauczycielu, zgłoś szkołę do projektu BohaterON w Twojej Szkole i wspólnie z uczniami pokaż, że pamiętasz o uczestnikach Powstania Warszawskiego!

Jak dołączyć do projektu?

Zapoznaj się z regulaminem akcji.
Regulamin

Wypełnij formularz przystąpienia do projektu.
REKRUTACJA TRWA OD 1 SIERPNIA DO 2 PAŹDZIERNIKA 2020 R.
Formularz zgłoszenia

Sprawdź maila – na podany w formularzu zgłoszeniowym adres koordynatora w ciągu kilku dni od zgłoszenia otrzymasz potwierdzenie udziału w projekcie oraz dalsze instrukcje. (UWAGA! Prosimy również o sprawdzenie folderu SPAM).

Korzystając z materiałów edukacyjnych bądź na podstawie własnego scenariusza, przeprowadź lekcję na temat historii Polski XX wieku zakończoną akcją stworzenia pamiątkowego albumu z życzeniami dla Powstańców. Możecie przygotować wspólny plakat, pamiętnik pełen wpisów z życzeniami czy kolaż z prac uczniów.

W tym roku nie drukujemy i nie wysyłamy dedykowanych akcji kartek. Zrezygnowaliśmy również z indywidualnego przygotowywania kartek-laurek przez uczniów.

UWAGA! Z powodu sytuacji epidemiologicznej i szeregu utrudnień związanych ze zdalnym nauczaniem – na gotowe życzenia i sprawozdania czekamy do KOŃCA LISTOPADA!

 

Adres do wysyłki: Fundacja Sensoria ul. Ołtaszyńska 7, 53-010 Wrocław z dopiskiem BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE. Pamiętaj, by w przesyłce podać dane swoje i szkoły.

 

Przygotowując przesyłkę, wypełnij krótkie elektroniczne sprawozdanie ze zrealizowanych zajęć – na podstawie danych ze sprawozdania przygotowane zostaną dyplomy uczestnictwa dla szkoły i koordynatora!

 

Formularz sprawozdania (w przypadku problemów z linkiem proszę skorzystać z przeglądarki Google Chrome)

UWAGA! Dyplomy uczestnictwa w akcji przesyłane będą w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku na adres mailowy koordynatora DO KOŃCA LUTEGO 2021.

Uwaga!

W przeciwieństwie do poprzednich lat, w 2020 roku nie drukujemy i nie udostępniamy dedykowanych akcji pocztówek. Prosimy również aby placówki edukacyjne biorące udział w akcji przysyłały prace wg zasady: jedna klasa/grupa/ szkoła = jedna pamiątka. Powstańcy bardzo cieszą się z korespondencji tradycyjnej, jednak nie ukrywają, że chcieliby na każdą kartkę odpisać, a to bardzo duże wyzwanie – z troski o naszych Bohaterów chcielibyśmy ograniczyć ilość korespondencji, stąd forma wspólnych życzeń.

LICZYMY NA ZROZUMIENIE

Gwarantowane

BohaterON

dyplom dla szkoły i imienne zaświadczenie dla koordynatora poświadczające udział w projekcie

BohaterON

bezpłatne materiały dydaktyczne w wersji online i wsparcie organizatorów w przeprowadzeniu zajęć

BohaterON

uczestnictwo w jednej z największych polskich kampanii o tematyce historycznej i cenna wiedza do wykorzystania przez lata

NAJBARDZIEJ ZAANGAŻOWANE PLACÓWKI MAJĄ SZANSĘ NA:

BohaterON

spotkanie ze świadkiem historii zrealizowane przez organizatorów projektu BohaterON w Twojej Szkole

BohaterON

specjalne wyróżnienie, pakiet naszych gadżetów i dodatkowe materiały edukacyjne

BohaterON

możliwość uczestnictwa w gali Nagród BohaterONy

Nauczycielu, chcesz jeszcze bardziej włączyć historię?

ZAPISZ SIĘ NA NASZE WEEKENDOWE SEMINARIUM!

Podczas niego poznasz jeszcze więcej metod aktywnego nauczania historii, udoskonalisz warsztat pracy ze źródłem, dowiesz się, jak wykorzystać w swojej pracy historię mówioną i odwiedzisz miejsca pamięci związane z Powstaniem Warszawskim.

SPRAWDŹ

PARTNER MERYTORYCZNY:

PATRONAT: