Zgłoś kandydata do Nagrody BohaterONy 2021 im. Powstańców Warszawskich! Doceń tych, którzy opowiadają historię Polski | Bohateron
VA
-
A
+
A A

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję
VA
-
A
+
A A

Aktualności

Zgłoś kandydata do Nagrody BohaterONy 2021 im. Powstańców Warszawskich! Doceń tych, którzy opowiadają historię Polski

Opublikowano: 27 sierpnia 2021

Do 31 sierpnia można zgłaszać kandydatów do III edycji Nagrody BohaterONy im. Powstańców Warszawskich – inicjatywy realizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii BohaterON – włącz historię!. Organizatorzy szukają firm, instytucji, nauczycieli, dziennikarzy, pasjonatów, organizacji pozarządowych oraz osób publicznych – wszystkich, którzy aktywnie promowali wiedzę o historii Polski XX w. oraz edukację historyczno-patriotyczną od 1 stycznia 2020 r. do 31 lipca 2021 r.

Laureatów w każdej z siedmiu kategorii wybierze Kapituła Nagrody złożona z przedstawicieli polskiego rządu, środowisk kombatanckich, historyków i ambasadorów VI edycji kampanii BohaterON – włącz historię!. Na podstawie oddanych przez nią głosów zostaną przyznane Złote, Srebrne i Brązowe BohaterONy.

Udział w wyborze laureatów będą mieli również internauci, którzy w wyniku głosowania za pośrednictwem strony www.BohaterON.pl w każdej kategorii przyznają Złotego BohaterONa Publiczności. Kandydata do Nagrody może zgłosić każda pełnoletnia osoba – wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie kampanii i przesłać jego skan wraz ze zgodą kandydata na adres nagroda@bohateron.pl. Na zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia. Nie czekaj, zgłoś swojego kandydata!

Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek nastąpi podczas uroczystej gali, która odbędzie się w październiku w Warszawie.

 

ZGŁOŚ KANDYDATA