Wyślij kartkę do Powstańca! | Bohateron
VA
-
A
+
A A

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję
VA
-
A
+
A A

Aktualności

Wyślij kartkę do Powstańca!

Opublikowano: 2 sierpnia 2019

Tegoroczna edycja kampanii BohaterON obejmuje oczywiście akcję wysyłania kartek i listów do Powstańców Warszawskich. To jedna z niewielu okazji do kontaktu z tymi wyjątkowymi osobami i możliwość przekazania im kilku (kilkudziesięciu, kilkuset J) słów wdzięczności za udział w walce o wolną Polskę.

Jak co roku, kartki i listy można wysyłać od 1 sierpnia do 2 października. W tej edycji wprowadziliśmy jednak zmiany. Dedykowane akcji pocztówki nie są już dostępne w sieciach dystrybucji naszych partnerów. Zaoszczędzone na druku środki przeznaczymy na bezpośrednią pomoc Powstańcom, m.in. w charakterze opłacenia zabiegów rehabilitacyjnych, wykonania drobnych remontów czy zakupu obiadów.

Zachęcamy do samodzielnego wykonania kartki, napisania listu, zrobienia laurki lub wysłania pocztówki ze swojej miejscowości. Z pewnością wywołają one uśmiechy na twarzach Powstańców. Korespondencję kierowaną do bohaterów walk o stolicę można wysyłać na adres:

Fundacja Sensoria
BohaterON
Ołtaszyńska 7
53-010 Wrocław

Istnieje również możliwość wysłania bezpłatnej kartki przez Internet. Można to zrobić za pośrednictwem strony www.bohateron.pl/wyslij-kartke/wyslij-kartke-online. Każda kartka zostanie wydrukowana i w formie tradycyjnej trafi do adresata.

Przypominamy, że tak jak w poprzednich edycjach, na podstronie www.bohateron.pl/wyslij-kartke/powstancy są dostępne biogramy Powstańców. Po przeczytaniu historii poszczególnych uczestników walk o stolicę możecie zaadresować kartki bezpośrednio do nich.