Ruszyła ogólnopolska zbiórka na pomoc Powstańcom Warszawskim | Bohateron
VA
-
A
+
A A

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję
VA
-
A
+
A A

Aktualności

Ruszyła ogólnopolska zbiórka na pomoc Powstańcom Warszawskim

Opublikowano: 2 lipca 2022

2 sierpnia rozpoczęliśmy zbiórkę, której celem jest wsparcie bohaterów walk o stolicę. Wszystkie środki zebrane na tej zbiórce będą przekazane najbardziej potrzebującym kombatantom.

Od 7 lat za sprawą kampanii BohaterON dbamy o to, aby pamięć o bohaterach sierpniowego zrywu nie zgasła. Są powstańcy, którzy szczególnie zapadli nam w pamięć.  2 lipca uruchamiamy zbiórkę z okazji rocznicy urodzin Władysława Rosińskiego ps. „Zapałka.” – powstańca warszawskiego, który rozpalił płomień w wielu sercach.

Zapraszamy osoby prywatne, organizacje, firmy, instytucje do zakładania skarbonek na własne działania zgodnie z celem zrzutki. Chcemy połączyć siły pod jedną Ogólnopolską zbiórką na pomoc Powstańcom Warszawskim.

W ramach kampanii BohaterON od 2017 roku wspieramy kombatantów (w szczególności Powstańców Warszawskich) również realnie – osobowo, rzeczowo i finansowo. Od 2019 roku intensywnie reagujemy na potrzeby żywieniowe i nieprzerwanie dostarczamy ciepłe, domowe posiłki tym, którzy ze względu na podeszły wiek, choroby oraz sytuację finansową nie są w stanie sami zapewnić sobie zdrowej żywności. Reagujemy także na inne potrzeby – zakupujemy materiały higieniczne i medyczne, pomagamy przy drobnych remontach, zabiegach, rehabilitacji.

Obiady dostarczamy dla ok. 30 Powstańców mieszkających w różnych regionach Polski – Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Legnicy. Miesięczny koszt zakupu i dostawy obiadów to prawie 24 tys. złotych co daje sumę prawie 280 tys. zł rocznie! To ogromna suma, a zapewnia podstawową potrzebę – ciepły, pożywny obiad dostarczony pod same drzwi. Przyłącz się do naszej zbiórki na pomoc Powstańcom Warszawskim. Dzięki Waszemu wsparciu chcemy zebrać sumę 300 tys., którą przeznaczymy na roczne wydatki na POMOC. Będziemy rozdysponowywać środki na bieżąco.

Jak możesz pomóc? Co możesz zrobić?
• wpłać dowolną kwotę na zbiórkę, która zasili pulę i przybliży nas do celu. Pamiętaj, każdy grosz się liczy!
• Załóż skarbonkę. Jako osoba prywatna, organizacja non-profit, instytucja, firma. Zbieraj środki na pomoc Powstańcom.
• Udostępnij link do zrzutki w mediach społecznościowych, podziel się tą informacją z rodziną, znajomymi.

Jeśli macie pytania, wątpliwości lub chcecie nas wesprzeć w inny sposób prosimy o kontakt:
justyna@bohateron.pl

LICZY SIĘ KAŻDA ZŁOTÓWKA!
2 zł – jedna sztuka pieluchomajtek
25 zł – 1 ciepły dwudaniowy obiad dla Powstańca
150 zł – tygodniowe wyżywienie
60 zł – 30 szt. Pieluchomajtek

LINK DO ZRZUTKI: 𝘄𝘄𝘄.𝘇𝗿𝘇𝘂𝘁𝗸𝗮.𝗽𝗹/𝗯𝗼𝗵𝗮𝘁𝗲𝗿𝗼𝗻