Przekaż 1,5% podatku i pomóż Powstańcom Warszawskim! Razem z nami możesz realnie wpłynąć na rozwój ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej | Bohateron
VA
-
A
+
A A

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję
VA
-
A
+
A A

Aktualności

Przekaż 1,5% podatku i pomóż Powstańcom Warszawskim! Razem z nami możesz realnie wpłynąć na rozwój ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej

Opublikowano: 6 lutego 2023

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Od 2023 roku podatnicy mają możliwość przekazania nie 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego, jak miało to miejsce dotychczas, lecz 1,5 %.

To kolejna okazja do wsparcia Fundacji Sensoria – organizatora największej ogólnopolskiej kampanii o tematyce historycznej. Do działań statutowych fundacji należy, min. realna pomoc Powstańcom Warszawskim, edukacja społeczeństwa oraz promocja Polski XX wieku.

Od lat rozwijamy i podtrzymujemy dialog pokoleń dzięki akcji wysyłania kartek do Powstańców Warszawskich; organizujemy zbiórki na pomoc bezpośrednią dla nich; dowozimy posiłki; zapewniamy opiekę medyczną, artykuły higieniczne, pomoc w nagłych sytuacjach życiowych; promujemy projekty firm, osób, instytucji i organizacji dotyczące historii Polski XX wieku; prowadzimy seminaria dla nauczycieli z niestandardowych metod nauczania historii.
Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania wystarczy, że wpiszesz numer naszego KRS: 0000 564 708 i kwotę jaką chcesz przeznaczyć. Ciebie to nic nie kosztuje, a dla nas i naszych podopiecznych znaczy bardzo wiele!

FUNDACJA SENSORIA KRS: 0000 564 708

Dziękujemy za wsparcie!