Poznaj ofertę odpłatną kampanii BohaterON | Bohateron
VA
-
A
+
A A

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję
VA
-
A
+
A A

Aktualności

Poznaj ofertę odpłatną kampanii BohaterON

Opublikowano: 19 lutego 2021

BohaterON – włącz historię! to ogólnopolska kampania społeczna i edukacyjna, która przez lata funkcjonowania i prowadzenia angażujących społecznie działań, zdobyła zaufanie i renomę wartościowego projektu. Kształcimy, informujemy, zapewniamy opiekę potrzebującym oraz opowiadamy historię naszego kraju od 2016 roku. Hasło PAMIĘC – EDUKACJA – POMOC niezmiennie przyświeca naszej akcji.

W ramach pięciu edycji kampanii do Powstańców wysłano ponad 832 tys. kartek i listów. Na wsparcie bohaterów walk o stolicę przeznaczyliśmy ponad 1 mln złotych. Ustanowioną w 2019 roku Nagrodę BohaterONy im. Powstańców Warszawskich, łącznie – w dwóch edycjach plebiscytu – wyróżniono 47 osób, firm i instytucji. W nasze działania edukacyjne zaangażowało się już ponad 700 tys. uczniów.

Warto z nami współpracować i skorzystać ze zdobytej przez nas i naszych edukatorów wiedzy. Przygotowaliśmy specjalną ofertę edukacyjną dla dzieci i młodzieży szkolnej. Nasze lekcje historii, będą ciekawe, niestandardowe i aktywizujące uczniów. Program jest dostosowany dla szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, a zatem w przystępny i jasny sposób, wiedza historyczna trafi do dzieci.

Zaproś edukatora do przeprowadzenia zajęć online

Skorzystaj z gotowego pakietu edukacyjnego do samodzielnego przeprowadzenia lekcji historii. Do pakietu dołączone są maseczki ochronne projektu BohaterON.

Wyślij kartkę do Powstańca Warszawskiego – pokaż, że pamiętasz i wspierasz!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty?

NAPISZ DO NAS