Kolejna nagroda dla naszej kampanii | Bohateron
VA
-
A
+
A A

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję
VA
-
A
+
A A

Aktualności

Kolejna nagroda dla naszej kampanii

Opublikowano: 22 marca 2019

Kampania BohaterON – włącz historię! z kolejnym wyróżnieniem! Za nasze działania na rzecz upamiętnienia i uhonorowania Powstańców Warszawskich otrzymaliśmy od Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu Nagrodę Honorową „Świadek Historii”.

 

Nagroda „Świadek Historii” jest lokalnym odpowiednikiem ogólnopolskiego „Kustosza Pamięci Narodowej”. Instytut Pamięci Narodowej przyznaje to odznaczenie osobom, instytucjom i organizacjom, które w szczególny sposób zasłużyły się dla upamiętniania historii Narodu Polskiego, wspierając IPN w realizacji ustawowej działalności w obszarach edukacyjnym, naukowym i wydawniczym.

We Wrocławiu odznaczenie było przyznawane po raz pierwszy, a uroczystość wręczenia nagród odbyła się 21 marca w Sali Kolumnowej im. Jerzego Woźniaka Urzędu Wojewódzkiego we Wrocławiu.

To dla nas wspaniałe wyróżnienie, które motywuje do dalszego działania i potwierdza, że udało nam się stworzyć największą kampanię z zakresu edukacji historycznej (a wciąż ją rozwijamy! :)).

Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają i wspólnie z nami realizują to niezwykłe przedsięwzięcie. Gratulujemy innym laureatom!