Do 15 lipca trwają zapisy do projektu Kartka ze Szpitala | Bohateron

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję

Wysłano 2050 kartek za kwotę 48810 zł.

Aktualności

Do 15 lipca trwają zapisy do projektu Kartka ze Szpitala

Opublikowano: 21 czerwca 2022

Jak co roku nieodłącznym elementem kampanii BohaterON – włącz historię! jest Kartka dla Powstańca – specjalna edycja akcji Kartka ze Szpitala. Zapraszamy wszystkie szkoły szpitalne, przyszpitalne i sanatoryjne na terenie całego kraju do wzięcia udziału w projekcie.

W ramach akcji pacjenci szpitalnych oddziałów dziecięcych wykonują własnoręcznie laurki z życzeniami dla uczestników Powstania Warszawskiego. Odbywa się to podczas specjalnie przygotowanych warsztatów pod opieką pedagoga. Kartki sprawiają ogromną radość adresatom, ale co równie ważne, dają możliwość nawiązania kontaktu z uczestnikami Powstania Warszawskiego, którzy niejednokrotnie odpowiadają na przesłane życzenia.
Organizator przesyła materiały potrzebne do wykonania laurek, ponadto uczestnictwo w akcji jest okazją do zdobycia nagród rzeczowych w konkursie na najładniejsze laurki.
Zapisy trwają do 15 lipca 2022 roku. Formularz zgłoszeniowy i regulamin znajduje się pod linkiem https://bohateron.pl/edukacja/kartka-dla-powstanca/

Więcej informacji na temat projektu udziela Natalia Gorowa-Taborska, email natalia@bohateron.pl, tel. 530 442 795.