Mural - konkurs | Bohateron
VA
-
A
+
A A

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Akceptuję
VA
-
A
+
A A

Mural – konkurs

,,DUMNI Z POWSTAŃCÓW”
OGÓLNOPOLSKI KONKURS DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I PONADPODSTAWOWYCH
NA MURALE PAMIĘCI Z OKAZJI 80. ROCZNICY POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Włączcie się w zbliżające obchody 80. rocznicy Powstania Warszawskiego aktywnie angażując społeczności – szkolną i lokalną w stworzenie projektu okolicznościowego muralu dla swojej placówki.

3 ZWYCIĘSKIM SZKOŁOM ZREALIZUJEMY ICH POMYSŁY NA WSKAZANYCH W ZGŁOSZENIACH ŚCIANACH! POMOŻEMY TEŻ W ORGANIZACJI UROCZYSTYCH ODSŁONIĘĆ. JEST O CO WALCZYĆ!

UCZESTNICY

Konkurs skierowany jest do publicznych i niepublicznych szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz innych podmiotów oświatowych mieszczących się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

ZADANIE KONKURSOWE

Zadanie Konkursowe polega na:

  1. przygotowaniu projektu muralu, którego tematem będzie Powstanie Warszawskie; technika pracy jest dowolna, jednak prace wykonane tradycyjnie (papierowe) należy przesłać w formie skanu; projekt może być pracą indywidualną lub grupową;
  2. podaniu tytułu i opisaniu koncepcji pracy;
  3. przesłaniu zdjęć i określeniu stanu technicznego ściany zewnętrznej należącej do Uczestnika Konkursu, na której miałby powstać okolicznościowy mural;
  4. wykonaniu wizualizacji projektu na ścianie, na której miałby powstać okolicznościowy mural;
  5. przedstawieniu propozycji aktywności towarzyszącej uroczystemu odsłonięciu muralu (np. koncert, spektakl, wystawa, pokaz, rekonstrukcja historyczna, happening, piknik, gra, warsztaty, konkurs czy działania realizowane w przestrzeni wirtualnej).

 

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są od 15.05.2024 r. do 21.06.2024 r.

Każdy uprawniony do uczestnictwa w konkursie może przesłać dwa Zgłoszenie Konkursowe, ale projekty murali muszą być różnych autorów.

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są wyłącznie drogą mailową:

adres: rekrutacja@bohateron.pl

tytuł maila: KONKURS NA MURAL | pełna nazwa zgłaszanej placówki

np. KONKURS NA MURAL | Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku

 

Na zgłoszenie składają się:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY w postaci pliku zapisanego w formacie pdf; formularz nie wymaga podpisów; wzór formularza stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu.

ZGODA NA UDZIAŁ w Konkursie podpisana przez osobę uprawnioną do reprezentowania Uczestnika Konkursu; zgodę należy przesłać w formie skanu/zdjęcia dokumentu; wzór zgody stanowi załącznik nr 2 do Regulaminu.

PLIK Z PROJEKTEM MURALU – praca w wersji elektronicznej, a w przypadku prac stworzonych na papierze może to być skan lub dobrze wykadrowane zdjęcie zrobione z góry (tak, żeby jak najbardziej przypominało skan).

PLIK Z WIZUALIZACJĄ MURALU DO 100m2 NA SZKOLNEJ ŚCIANIE tzn. ściana może być większa, jednak malowidło nie powinno zajmować więcej niż 100m2.

1-3 ZDJĘĆ proponowanej ściany zewnętrznej; zdjęcia powinny być dobrej jakości (wyraźne i jasne) w formacie jpg.

Łączna waga wszystkich plików nie powinna przekroczyć 25 MB

 

ZWYCIĘZCY I NAGRODY

Komisja konkursowa przewiduje wybór 3 najwyżej ocenionych projektów konkursowych.
Nagrodą w konkursie jest wykonanie przez organizatora 3 zwycięskich projektów do 100m2 na ścianach wskazanych w zgłoszeniach konkursowych oraz wsparcie organizacyjne w przygotowaniu uroczystych odsłonięć tych murali.

 

TERMINY

Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są od 15.05.2024 r. do 21.06.2024 r. do godz. 23:59. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną do 02.09.2024 r.

 

KONTAKT

tel. 534 361 080, e-mail: rekrutacja@bohateron.pl

 

Do pobrania

[Regulamin]

[Formularz zgłoszeniowy]

[Zgoda na udział]

[Plakat na stronę]

[Plakat do druku]