Jak wysłać kartkę | Bohateron

Jak wysłać kartkę

Chcesz uhonorować uczestników Powstania Warszawskiego? Napisz do nich kartki bądź listy i pokaż, że pamiętasz o ich poświęceniu! Włącz z nami historię – masz czas od 1 sierpnia do 2 października. 63 dni Powstania Warszawskiego i 63 dni akcji BohaterON.

Jak wysłać życzenia dla Powstańca?

Kup bądź wykonaj własnoręcznie kartkę okolicznościową lub widokówkę ze swojej miejscowości. Wolisz dłuższe formy wypowiedzi? Możesz także napisać list.

Napisz kilka (…lub kilkadziesiąt ☺) słów od siebie. Pamiętaj, że to właśnie one mają największą wartość. Zostaw też swoje dane, jeśli chcesz, by Powstaniec mógł Ci odpisać. Możesz wysłać kartkę bezimienną lub do wybranego uczestnika walk o stolicę – wystarczy, że wpiszesz imię i nazwisko Powstańca wraz z pseudonimem.

Zaadresuj kartkę/list do nas:

FUNDACJA SENSORIA

BohaterON

ul. Ołtaszyńska 7

53-010 Wrocław

Pamiętaj o poniesieniu opłaty pocztowej – korespondencja do Powstańców nie jest z niej zwolniona. Możesz również dostarczyć nam kartkę osobiście (nie naklejaj wtedy znaczka).

Uwaga

W przeciwieństwie do poprzednich lat, w 2019 roku nie drukujemy i nie udostępniamy dedykowanych akcji pocztówek – nie znajdziesz ich w sieciach dystrybucji naszych partnerów. Zaoszczędzone na produkcji i rozpowszechnianiu kartek środki przeznaczymy na realizację działań pomocowych skierowanych do Powstańców Warszawskich.

 

LICZYMY NA ZROZUMIENIE

 

Jeśli nie masz czasu na zakup i wysyłkę kartki drogą tradycyjną, zachęcamy do wypełnienia kartki online.

WYŚLIJ KARTKĘ ONLINE

 

Wszystkie e-kartki po zakończeniu akcji zostaną przez nas wydrukowane i w formie tradycyjnej trafią do Powstańców Warszawskich.

Masz pytania? Zajrzyj na stronę, na której zamieściliśmy odpowiedzi na te najczęściej zadawane.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jeśli nie znajdziesz rozwiązania, napisz do nas:

kontakt@bohateron.pl

lub zadzwoń:  tel. 530 442 795

CZY WIESZ, ŻE…

W ramach czterech edycji kampanii BohaterON – włącz historię! osoby z kraju i zagranicy napisały ponad osiemset tysięcy  kartek i listów do Powstańców Warszawskich! Co trzecia wysłana pocztówka była skierowana do konkretnego uczestnika walk o stolicę. Dzięki zaangażowaniu tysięcy nadawców korespondencji udało się nam połączyć pokolenia i sprawić nieoczekiwaną radość naszym Bohaterom. Wierzymy, że w tym roku będziemy w stanie zrobić dla nich jeszcze więcej!

 

REGULAMIN AKCJI 2019