Partnerzy główni

logo04

Muzeum Powstania Warszawskiego otwarto w 60. rocznicę wybuchu Powstania. Jest ono wyrazem hołdu warszawiaków dla tych, którzy w 1944 roku walczyli i ginęli za wolną Polskę i jej stolicę. Dzięki wykorzystaniu współczesnych środków prezentacji Muzeum jest miejscem pamięci, które łączy historię z nowoczesnością, odtwarzając atmosferę powstańczej Warszawy.

poszta-polska

Narodowy Operator Pocztowy wspiera akcje o charakterze patriotycznym, kulturalnym i historycznym. Poprzez sieć 7200 placówek, oraz 74 000 pracowników Poczta Polska dociera do wszystkich klientów w Polsce, a dzięki platformie Envelo jest gotowa, by świadczyć usługi cyfrowe na rzecz obywateli.

logo12

Telewizja Polska (TVP) to jedyny polski telewizyjny nadawca publiczny, który oferuje zróżnicowane programy i inne usługi w zakresie informacji, publicystyki, kultury, rozrywki, edukacji i sportu. TVP.pl to jedna z największych w polskim internecie bibliotek telewizyjnych programów.

logo10

Polskie Radio-największe publiczne radio w Polsce. Posiada cztery ogólnopolskie anteny, a także Polskie Radio dla Zagranicy. Polskie Radio emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, religijne, familijne oraz słuchowiska i reportaże.

lotto

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich spółek, która od 60 lat działa nieprzerwanie na rynku gier liczbowych i loterii pieniężnych. Firma dysponuje siecią ponad 15 000 punktów sprzedaży pracujących w systemie online.

logo09

PKP Intercity to operator kolejowy specjalizujący się w krajowych i międzynarodowych przewozach dalekobieżnych. Każdego dnia spółka uruchamia ponad 300 składów, a na ich pokładach w 2015 roku podróżowało ponad 31 mln pasażerów. Przewoźnik dysponuje nowoczesnymi pociągami, np. Pendolino czy Flirt3.

logo05

Grupa Wirtualna Polska – wiodąca platforma medialna online w Polsce i jeden z największych podmiotów na rynku e-reklamy. Partner pierwszego wyboru, dostarczający informacje, rozrywkę, usługi, inspirujący w codziennych decyzjach. GWP konsekwentnie rozwija serwisy, które odwiedza 18,1 milionów internautów miesięcznie.

logo07

Fundacja PZU od 2004 roku realizuje działania filantropijne Grupy PZU, które są elementem jej strategii zaangażowania społecznego. „Blisko ludzi i ich potrzeb” – to motto Fundacji, która współpracuje z organizacjami pozarządowymi, instytucjami, klubami sportowymi, szkołami i uczelniami, wspierając realizację wielu projektów.

pgz

Polska Grupa Zbrojeniowa (PGZ) to lider polskiego przemysłu i jeden z największych koncernów obronnych w Europie. Skupia ponad 60 spółek (branże: obronna, stoczniowa, nowych technologii), osiągając roczne przychody na poziomie 5 mld zł.

envelo_logo2

Envelo to marka elektronicznych usług pocztowych dostępnych na platformie zbudowanej przez spółkę Poczta Polska Usługi Cyfrowe, należącej do grupy kapitałowej Poczty Polskiej.
Kreujemy świat bezpiecznej i prostej komunikacji.

Komitet Honorowy

Partnerzy

Patroni medialni

logo03
logo01
w_sieci
w-sieci-histri
gazeta-poska
gazeta-Poskak
niezalezna
warszawsak
super-expres
w-polityce
pap